Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Rozkladací dubový jedálensky stôl SRST-1403 Arcos

Drevený jedálenský stôl SRST-1403 Arcos je vyrobený z kvalitného dubového dreva. Jeho kubistický dizajn a morenie, zdôrazňujú prirodzenú krásu dreva. Jedálenský stôl je ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú spojenie moderného dizajnu a elegancie. Stôl je dostupný na objednávku vo viacerých rozmeroch a moreniach dreva.
rozmery
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€1 280 €1 066,67 bez DPH
Rozkladací dubový jedálensky stôl SRST-1403 Arcos

Rozkladací dubový jedálensky stôl SRST-1403 Arcos

Stabilný, elegantný, rozkladací stôl SRST-1403 Arcos je vybavený pohodlným a praktickým, rozkladacím mechanizmom, vďaka ktorému je možné stôl zmenšiť alebo zväčšiť veľmi jednoducho a rýchlo. Stôl SRST-1403 patrí do kolekcie Arcos. Kolekcia Arcos je moderná a originálna rodina pozostávajúca zo: stoličky, kresla, barovej stoličky, konferenčného stolíka a jedálenského stola.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Dubové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 900 mm
Dĺžka: 1600 mm / 1600-2300 mm / 1800-2600 mm
Hmotnosť: 65,0 kg / 75,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty