Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená stolička s podrúčkami SRB-9608 Tulip.1

Stolička s podrúčkami SRB-9608-Tulip.1 má elegantný a často vyhľadávaný dizajn. Vďaka tvarovanej chrbtovej opierke, pripomínajúcej lupeň tulipánu a dreveným opierkam rúk, Vám pri sedení poskytne vysoký komfort. Stolička sa skvele hodí do kuchyne alebo jedálne, ktorým dodá veľmi sofistikovaný vzhľad.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€234 €195 bez DPH
Čalúnená stolička s podrúčkami SRB-9608 Tulip.1

Čalúnená stolička s podrúčkami SRB-9608 Tulip.1

Dizajnová stolička SRB-9608 Tulip.1, ako aj všetky ostatné stoličky z kolekcie Tulip.1, sa vyznačujú kombináciou moderného minimalizmu a klasického dizajnu. Stolička má pohodlné, tvarované operadlo. Stolička je ideálna do domácej jedálne alebo kuchyne a vďaka širokej škále poťahových materiálov v rôznych farbách, si môžete stoličku nakonfigurovať podľa vlastných preferencií. Kolekcia Tulip.1 a Tulip.2, ktoré obsahujú stoličky bez podrúčiek, stoličky s podrúčkami a barové stoličky, vám umožní vyskladať si výborne zladenú zostavu do domácnosti.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
drevene-calunene-stolicky-kolekcia-Tulip-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 820 mm
Šírka: 535 mm
Hĺbka: 550 mm
Výška sedadla: 480 mm
Výška podrúčiek: 685 mm
Hmotnosť: 7,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty