Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná stolička do jedálne SRA-Arcos 1403

Dizajnová moderná stolička do jedálne SRA-Arcos 1403 je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú moderný štýl v elegantnom prevedení. Dostupné v bukovom alebo dubovom prevedení, na výber máte zo širokej škály morení dreva. Farbu dreva a čalúnenie podľa svojich predstáv si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€281 €234,17 bez DPH
Moderná stolička do jedálne SRA-Arcos 1403
Dizajnove drevene jedalenske stolicky s calunenim Fameg Arcos Sedia Drevex
Tip

Moderná stolička do jedálne SRA-Arcos 1403

Krásna jedálenská stolička, ktorá zapadne predovšetkým do moderných interiérov. Jej dizajn vychádza z kubizmu a je doplnený formou, ktorá zvýrazňuje krásu a štruktúru dreva. Stoličku je možné vyrobiť z dubového aj bukového dreva - želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

Pre svoju kvalitu je vhodná aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj čalúnenie a ďalšiu výbavu. Všetko je na Vás.

Stoličku je možné objednať aj v celodrevenom prevedení bez čalúnenia TU.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii Arcos nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 530 mm
Hĺbka: 525 mm
Výška sedadla: 475 mm
Hmotnosť: 8,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty