Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Dubový rozkladací jedálensky stôl SRST-1275 Ilow

Jedálenský stôl SRST-1275 Ilow je stabilný, funkčný a moderný stôl s rovnými, harmonickými líniami, vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Stôl disponuje praktickým rozkladacím systémom, vďaka ktorému rýchlo a efektívne zmeníte jeho dĺžku. Stôl je dostupný na objednávku v dvoch rozmeroch a vo viacerých prevedeniach morenia dreva.
rozmery
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€2 090 €1 741,67 bez DPH
Dubový rozkladací jedálensky stôl SRST-1275 Ilow

Dubový rozkladací jedálensky stôl SRST-1275 Ilow

Dubový rozkladací jedálensky stôl SRST-1275 Ilow je praktický a moderný stôl s veľmi odolnou konštrukciou. Stôl je vyrobený z kvalitného dubového dreva ( nohy stola – dub masív, vrchná časť – MDF doska potiahnutá prírodnou dyhou.). Vďaka možnosti rozloženia je mimoriadne funkčný a je možné ho veľmi rýchlo prispôsobiť svojim potrebám. Vďaka možnosti výberu z viacerých rozmerov a morení dreva, stôl dokonale zapadne do interiéru Vašej domácnosti.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Dubové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 770 mm
Šírka: 1000 mm
Dĺžka: 1600-2600 mm / 1800-3000 mm
Hmotnosť: 65,0 kg / 75,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty