Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1405 Lennox

Jedálensky stôl SRST-1405 Lennox je moderný stôl s rovnými, harmonickými líniami, vyrobený z dubového dreva. Nohy stola sú vyrobené z masívneho dubového dreva, vrchná časť stôl je dubová dyha. Stôl je dostupný na objednávku vo viacerých prevedeniach.
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€1 667 €1 389,17 bez DPH
Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1405 Lennox

Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1405 Lennox

Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1405 Lennox má moderný a harmonický dizajn a mimoriadne odolnú konštrukciu. Stôl je vyrobený z kvalitného, dubového dreva ( nohy stola – dub masív, vrchná časť – MDF doska potiahnutá prírodnou dyhou.). Vďaka možnosti rozloženia je mimoriadne funkčný a je možné ho veľmi rýchlo prispôsobiť svojim potrebám. Vďaka možnosti výberu z viacerých prevedení, stôl dokonale zapadne do každého interiéru.

V kolekcii Lennox nájdete tieto modely:
Kolekcia-stolicky-a-jedalenskeho-stola-1405-Lennox-O-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov. O spoločnosti FAMEG Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Dubové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 750 mm
Šírka: 950 mm
Dĺžka: 1600-2400 mm
Hmotnosť: 65,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty