Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená klasická stolička SRA-165 s čalúnením

Drevená klasická stolička SRA-165 je ideálnym kúskom do jedálne či ku kuchynskému stolu. Vyniká svojím populárnym dobovým dizajnom a tiež kvalitou prevedenia. Dostupné v mnohých farebných prevedeniach dreva a čalúnenia - želanú konfiguráciu vzhľadu si zvolíte v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€176 €146,67 bez DPH
Drevená klasická stolička SRA-165 s čalúnením
Klasicke-drevene-jedalenske-stolicky-s-calunenim-Fameg-Drevex
Tip

Drevená klasická stolička SRA-165 s čalúnením

Dizajnová jedálenská stolička z ohýbaného dreva ponúka dobový štýl a atmosféru, ktorá sa hodí do každého priestoru. Kvalitné bukové drevo zaručuje dlhú životnosť a trvácnosť. Prototyp tejto známej a obľúbenej stoličky SRA-165 vznikol už v roku 1885. Typický pre tento model je tzv. vejár, ktorý vypĺňa operadlo.

Produkt je z dielne renomovaného výrobcu, spoločnosti FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme. 

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj čalúnenia a ďalšej voliteľnej výbavy. Všetko je na Vás.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:

Kolekcia stoličiek 165

O značke FAMEG

Spoločnosť FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku sa neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Vášňou tejto firmy je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné. Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 775 mm
Šírka: 415 mm
Hĺbka: 470 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 3,6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty