Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená stolička s kovovou podnožou SRAM-1802 Hips

Stolička s kovovou podnožou SRAM-1802 Hips je dizajnová stolička, ktorá skvele zapadne do moderných domácností, ale aj do reštaurácií a food courtov,. Stolička SRAM-1802 Hips je model na kovových lyžinách v čiernej farbe. 

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií.

#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€260 €216,67 bez DPH
Drevená stolička s kovovou podnožou SRAM-1802 Hips

Drevená stolička s kovovou podnožou SRAM-1802 Hips

SRAM-1802 Hips je moderná, dizajnová stolička, ktorá skvele zapadne do súčasných domácností, ale aj do reštaurácií a food courtov,. Stolička disponuje podnožou typu lyžiny v čiernej farbe. 

V kolekcii Hips nájdete aj tieto modely:

moderne-stolicky-na-kovovej-podnozi-kolekcia-sram-1802-hips-drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY NA KOVOVEJ PODNOŽI
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Kov
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 790 mm
Šírka: 530 mm
Hĺbka: 535 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty