Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená jedálenská stolička SRB-165 s podrúčkami

Drevená jedálenská stolička SRB-165 má ozdobné operadlo v dobovom štýle čo jej dodáva charakteristický a mimoriadne populárny vzhľad. Je dostupná v mnohých farebných prevedeniach a tiež s možnosťou ozdobného reliéfu na sedadle - želanú konfiguráciu vzhľadu si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
Dostupnosť Na objednávku
€208 €173,33 bez DPH
Drevená jedálenská stolička SRB-165 s podrúčkami

Drevená jedálenská stolička SRB-165 s podrúčkami

Dizajnová jedálenská stolička z ohýbaného dreva ponúka dobový štýl a atmosféru, ktorá sa hodí do každého priestoru. Kvalitné bukové drevo zaručuje dlhú životnosť a trvácnosť. Prototyp tejto známej a obľúbenej stoličky SRB-165 vznikol už v roku 1885. Typický pre tento model je tzv. vejár, ktorý vypĺňa operadlo.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj možnosť nechať si vyrobiť stoličky s ozdobnými reliéfmi na sedadlách. Všetko je na Vás.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:

Kolekcia stoličiek 165

O značke FAMEG

Spoločnosť FAMEG sídli v Radomsku. Unikátnu technológiu ​​ohýbania dreva vytvoril v 19. storočí Michael Thonet. Výnimočne pohodlné stoličky vyrobené v 19. storočí rodinnou firmou Thonet si získali srdcia návštevníkov viedenských kaviarní, ktoré neskôr potešili celú Európu, získali ceny a svetové renomé. Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tomto úžasnom remesle a vytvára nadčasový nábytok pre budúce generácie. Tradičné remeslo výroby ohýbaného nábytku sa neustále rozvíja s ohľadom na ľudí a prírodu. Vášňou tejto firmy je vytvárať jedinečné kolekcie, vďaka ktorým sú interiéry výnimočné. Výrobky spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA (hotelov, reštaurácií a kaviarní), vyznačujú sa pevnosťou, odolnosťou, stabilitou, použitím kvalitných a ekologických materiálov.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 770 mm
Šírka: 550 mm
Hĺbka: 490 mm
Výška sedadla: 460 mm
Výška podrúčiek: 700 mm
Hmotnosť: 5,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty