Náš showroom v Prievidzi máme otvorený každý pracovný deň od 13:00-16:00.

Drevená jedálenská stolička SRA-56 s klasickým dizajnom

Drevená jedálenská stolička SRA-56 má jemný dizajn a veľmi kvalitné spracovanie. Na výrobu je použité prvotriedne bukové drevo. Stoličku je možné objednať v rôznych farebných prevedeniach a tiež s rôznou voliteľnou výbabou - želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
spevňujúcu bočnicu
Dostupnosť Na objednávku
€159 €132,50 bez DPH
Drevená jedálenská stolička SRA-56 s klasickým dizajnom
Dizajnove-jedalenske-stolicky-z-dreva-Fameg-Drevex
Novinka Tip

Drevená jedálenská stolička SRA-56 s klasickým dizajnom

Stolička SRA-56 je klasickým modelom jedálenskej alebo kuchynskej stoličky. Vyznačuje sa jemným dizajnom, ktorý však vhodne dotvorí priestor vo Vašej domácnosti a nestratí sa ani v moderných interiéroch. 

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj možnosť nechať si vyrobiť stoličky s ozdobnými reliéfmi na sedadlách. Všetko je na Vás.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 860 mm
Šírka: 400 mm
Hĺbka: 480 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 3,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

dreveny-rozkladaci-jedalensky-stol-srst-1703-senales-o-drevex 4-1120-SRST-SENALES-O
dubovy-rozkladaci-jedalensky-stol-srst-1403-Arcos-O-Drevex 4-1130-SRST-ARCOS-O
moderny-dreveny-stol-z-duboveho-dreva-srst-lennox-o-drevex 4-1150-SRST-LENNOX-O