Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1612 Riva

Jedálensky stôl SRST-1612 Riva je moderný stôl s elegantnými líniami. Konštrukcia stola je vyrobená z kvalitného, masívneho dubové dreva, vďaka čomu je veľmi odolný a pevný. Jedálenský stôl disponuje praktickým rozkladacím systémom, vďaka ktorému rýchlo a efektívne zmeníte jeho dĺžku. Stôl je dostupný na objednávku v dvoch rozmeroch a vo viacerých moreniach dreva.
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€857 €714,17 bez DPH
Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1612 Riva

Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1612 Riva

Jedálenský stôl SRST-1275 Riva je mimoriadne praktický a moderný stôl s odolnou konštrukciou. Konštrukcia stola je vyrobená z masívneho dubového dreva. Vďaka možnosti rozloženia je mimoriadne funkčný a je možné ho veľmi rýchlo prispôsobiť Vašim potrebám. Vďaka možnosti výberu z viacerých prevedení a rozmerov, stôl dokonale zapadne do rôznych interiérov.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Dubové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 850 mm
Dĺžka: 1300-2100 mm
Hmotnosť: 65,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty