Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná celodrevená stolička do jedálne SRA-Arcos 1403

Dizajnová moderná stolička do jedálne SRA-Arcos 1403 je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú moderný štýl v elegantnom prevedení. Dostupné v bukovom alebo dubovom prevedení, na výber máte zo širokej škály morení dreva. Farbu dreva a čalúnenie podľa svojich predstáv si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€262 €218,33 bez DPH
Moderná celodrevená stolička do jedálne SRA-Arcos 1403

Moderná celodrevená stolička do jedálne SRA-Arcos 1403

Krásna jedálenská stolička, ktorá zapadne predovšetkým do moderných interiérov. Jej dizajn vychádza z kubizmu a je doplnený formou, ktorá zvýrazňuje krásu a štruktúru dreva. Stoličku je možné vyrobiť z dubového aj bukového dreva - želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

Pre svoju kvalitu je vhodná aj do záťažových prostredí kaviarní či reštaurácii.

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj ďalšiu výbavu. Všetko je na Vás.

Stoličku je možné objednať aj v prevedení s čalúneným sedákom TU.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii Arcos nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 530 mm
Hĺbka: 525 mm
Výška sedadla: 475 mm
Hmotnosť: 8,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty