Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1606 Teba

Drevený rozkladací stôl SRST-1606 Teba je vyrobený z kvalitného dubového dreva. Stôl je charakteristický jednoduchým dizajnom a jemne zaoblenými nohami. Stôl je dostupný na objednávku vo viacerých rozmeroch a moreniach dreva.
#farbu a druh dreva
Dostupnosť Na objednávku
€1 619 €1 349,17 bez DPH
Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1606 Teba

Drevený rozkladací jedálensky stôl SRST-1606 Teba

Drevený rozkladací stôl SRST-1606 Teba disponuje pohodlným a praktickým, rozkladacím mechanizmom, vďaka ktorému je možné stôl podľa potreby zmenšiť alebo zväčšiť veľmi jednoducho a rýchlo.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Dubové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 900 mm
Dĺžka: 1600-2400 mm
Hmotnosť: 57,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty