Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Jedálenská stolička s klasickým dizajnom SRA-788 Fan

Jedálenská stolička s klasickým dizajnom SRA-788 FAN vyniká kvalitou spracovania takže bez problémov zvládne aj nároky záťažových prostredí. Dostupné v mnohých farebných prevedeniach dreva a čalúnenia - želanú konfiguráciu vzhľadu si zvolíte v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€176 €146,67 bez DPH
Jedálenská stolička s klasickým dizajnom SRA-788 Fan
Drevene jedalenske stolicky s calunenim Fameg Fan Drevex
Tip

Jedálenská stolička s klasickým dizajnom SRA-788 Fan

Buková jedálenská stolička SRA-788 FAN zaujme klasickým dizajnom, ktorý je známy predovšetkým z dobových kaviarní či barov. Teraz môžete mať podobnú atmosféru aj u seba doma. Tieto štýlové stoličky Vám pomôžu dotvoriť jedinečné posedenie, pretože sa dajú výborne kombinovať s klasickým aj moderným zariadením interiéru. Stolička sa vyrába originálnou technológiou ohýbania bukového dreva. 

Vďaka nášmu konfigurátoru si môžete navoliť Vami preferované farebné prevedenie dreva, ako aj čalúnenia a ďalšiu výbavu. Všetko je na Vás.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek FAN nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 795 mm
Šírka: 450 mm
Hĺbka: 485 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 3,6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty