Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Masívny jedálensky stôl STK Kreative

Masívny jedálenský stôl STK Kreative má moderný dizajn a špičkové spracovanie. Stôl je možné vyrobiť z bukového či dubového dreva, alebo z amerického orecha. V prípade záujmu je možné zvoliť si dosku stola v jednofarebnom prevedení. Želané vyhotovenie si zvolíte v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
ak chcete stolovú dosku v prevedení Fenix
Dostupnosť Na objednávku
€900 €750 bez DPH
Masívny jedálensky stôl STK Kreative

Masívny jedálensky stôl STK Kreative

Detailná znalosť materiálu rastlého dreva v súlade s najmodernejšou technológiou  umožnili navrhnúť celo-masívny stôl so skutočne tenkým vzhľadom stolovej dosky. Stolový plát, nohy a rám sú od seba opticky oddelené tenkou drážkou, ktorá vďaka hre svetla a tieňa ešte viac zvýrazňuje subtilné línie stola. Stôl STK-Kreative je harmonickou súhrou rešpektovania prirodzených vlastností dreva a napĺňania požiadaviek súčasného produktového dizajnu.

Stôl sa vyrába z viacerých druhov dreva - buk, dub, americký orech - vo viacerých farebných odtieňoch. Tiež je tu možnosť zvoliť si dosku stola z odolného a trvácneho jednofarebného materiálu Fenix, na ktorom neostávajú odtlačky prstov, ľahko sa umýva a má výbornú trvácnosť. Farbu si zvolíte podľa vzorkovníka v našom konfigurátore. Upozornenie: stolová doska Fenix je dostupná len pre veľkosť 160x90 a 180x90 cm.

Okrem druhu a farby dreva je tiež možné zvoliť si, či chcete rozkladací stôl, alebo stôl bez rozkladu - obe prevedenia vo viacerých rozmeroch. Konkrétne hodnoty nájdete v našom konfigurátore. Stôl užívateľovi ponúka celoobvodové madlo, ktoré mu poskytuje nadštandardný komfort pri rozkladaní stola.

Podľa vybraného prevedenia je tento stôl vhodný pre 4-10 ľudí. 

Stoly Kreative sú vyrábané v mnohých rozmeroch - kompletnú tabuľku dostupných rozmerov nájdete v obrázkovej galérii produktu. Ak by ste si želali stôl v rozmeroch, ktoré na eshope nemáme dostupné, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

V kolekcii Kreative nájdete tiež konferenčný stolík a lavicu. Kompletnú ponuku kolekcie nájdete tu.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 800-900 mm
Dĺžka: 1200-2800 mm
Hrúbka stolovej dosky: 28 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty