Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená jedálenská stolička SRA-Cleo 1605

Stolička SRA-1605 Cleo sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Stolička je vďaka svojmu jednoduchému ale modernému dizajnu veľmi obľúbenou voľbou do domácich kuchýň a jedální. 

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€200 €166,67 bez DPH
Čalúnená jedálenská stolička SRA-Cleo 1605

Moderná čalúnená jedálenská stolička SRA-Cleo 1605

Stolička SRA-1605 Cleo sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Predná časť stoličky môže byť očalúnená v látke, koženke alebo pravej koži. Stolička je vhodnou voľbou do moderne ladených kuchýň a jedální.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Ak nemáte čas čakať na stoličku priamo z výroby, pozrite si náš model skladom, dostupný ihneď.

Kategória: STOLIČKY
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 890 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 530 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 6,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty