Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená klasická jedálenská stolička SRA-5910

Celodrevená jedálenská stolička s klasickým vzhľadom pre každú tradične, ale aj moderne ladenú jedáleň či kuchyňu. Dostupné v rôznych farebných prevedeniach dreva - želané prevedenie upravíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€152 €126,67 bez DPH
Drevená klasická jedálenská stolička SRA-5910
Klasicke drevene kuchynske stolicky s operadlom Fameg Drevex
Novinka

Drevená klasická jedálenská stolička SRA-5910

Jedálenská stolička s klasickým dizajnom SRA-5910 je vyrobená z bukového dreva, má kvalitnú a pevnú konštrukciu s vysokým operadlom Prvý pohľad na stoličku SRA-5910 vás prinúti vrátiť sa do 70-tych rokov, no vďaka svojej jednoduchosti a rôznorodosti farebných prevedení sa hodí do štýlu mnohých súčasných jedální či kuchýň. Tento model má výnimočne ergonomický tvar a je vyrobený z ušľachtilého bukového dreva a dyhovej preglejky. Dizajn vychádza z obľúbeného štýlu, ktorý je populárny už niekoľko desaťročí.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
Kolekcia-drevenych-stoliciek-SRA-5910

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 850 mm
Šírka: 435 mm
Hĺbka: 510 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 5,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty