Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderné čalúnené kreslo SRB-1523 Cube

Čalúnené kreslo SRB-1524 Skip sa vyznačuje pohodlím a moderným a pútavým dizajnom. Vďaka harmonickým tvarom a zaoblenému korpusu, tento kúsok nábytku skvele obohatí Vašu domácnosť. Kreslo sa vyrába z bukového aj z dubového dreva a je dostupné v rôznych prevedeniach čalúnenia a morenia dreva.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€293 €244,17 bez DPH
Moderné čalúnené kreslo SRB-1523 Cube

Moderné čalúnené kreslo SRB-1523 Cube

Kreslo SRB-1523 Cube je veľmi elegantným a moderným kúskom nábytku. Zaoblené operadlo s výrezom a integrovanými podrúčkami dodávajú kreslu vzdušný a ľahký dizajn. Kreslo je dostupné vo verzii s nohami z bukového alebo dubového dreva. Kreslo môže byť doplnkom k jedálenskému setu alebo ako pohodlný do pracovne, detskej izby či spálne. Mäkká, čalúnená škrupina s integrovanými podrúčkami, zaisťujú vysokú úroveň komfortu.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 710 mm
Šírka: 570 mm
Hĺbka: 560 mm
Výška sedadla: 470 mm
Výška podrúčiek: 660 mm
Hmotnosť: 9,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty