Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Hranatý dubový jedálensky stôl SRST-1703 Senales

Jedálensky stôl SRST-1703 Senales je hranatý, rozkladací stôl s elegantnými líniami. Konštrukcia stola je vyrobená z kvalitného dubové dreva. Jedálenský stôl disponuje praktickým rozkladacím systémom, vďaka ktorému rýchlo a efektívne zmeníte jeho dĺžku. Stôl je dostupný na objednávku vo viacerých moreniach dreva. V kolekcii nájdete aj okrúhly rozkladací stôl.
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€1 227 €1 022,50 bez DPH
Hranatý dubový jedálensky stôl SRST-1703 Senales

Hranatý dubový jedálensky stôl SRST-1703 Senales

Jedálensky stôl SRST-1703 Senales je mimoriadne praktický stôl s moderným dizajnom. Vďaka možnosti výberu z viacerých prevedení morenia dreva a rozmerov, stôl dokonale zapadne do rôznych interiérov. Stabilný, elegantný stôl je vybavený pohodlným a praktickým, rozkladacím mechanizmom, vďaka čomu je možné stôl rozložiť v rozsahu od 1400 mm do 1900 mm. Pod stolovou doskou je ukrytá otočná, výklopná vložka. Kolekcia Senales ponúka dva typy stolov: okrúhle a obdĺžnikové.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Dubové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 900 mm
Dĺžka: 1600-2400 mm
Hmotnosť: 57,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty