Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená jedálenská stolička SRA-Cleo 1602

Drevená jedálenská stolička SRA-1602 Cleo sa vyrába z kvalitného bukového alebo dubového dreva. Stolička je vďaka svojmu modernému dizajnu veľmi obľúbenou voľbou do domácich kuchýň i jedální. 

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť drevené prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií.

#farbu a druh dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€162 €135 bez DPH
Drevená jedálenská stolička SRA-Cleo 1602

Drevená jedálenská stolička SRA-Cleo 1602

Jedálenská stolička SRA-1602 Cleo sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Stolička je vhodnou voľbou do moderne ladených kuchýň a jedální.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť – FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovi, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou av neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia aj svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácností.

Kategória: STOLIČKY
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 885 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 530 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 5,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty