Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená stolička s podrúčkami SRB-9608/1 Tulip.2

Jedálenská stolička s podrúčkami SRB-9608-1 Tulip.2 má jednoduchý ale elegantný a veľmi často vyhľadávaný tvar. Tvarovaná, čalúnená, chrbtová opierka, pripomínajúca lupeň tulipánu, Vám pri sedení poskytne maximálny komfort. Stolička sa výborne hodí do domácej kuchyne alebo jedálne, ktorým navyše dodá veľmi sofistikovaný vzhľad.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€244 €203,33 bez DPH
Čalúnená stolička s podrúčkami SRB-9608/1 Tulip.2

Čalúnená stolička s podrúčkami SRB-9608/1 Tulip.2

Čalúnená jedálenská stolička SRA-9608/1 Tulip.2, ako aj ostatné stoličky z kolekcie Tulip.2, sa vyznačujú kombináciou moderného minimalizmu a klasického dizajnu.

Stolička je ideálnou voľbou do domácej jedálne alebo kuchyne. Vďaka širokej škále poťahových materiálov v rôznych farbách, si môžete stoličku nakonfigurovať podľa vlastných preferencií a potrieb.

Kolekcia Tulip.1 a Tulip.2, ktoré obsahujú stoličky bez podrúčiek, stoličky s podrúčkami a barové stoličky, vám umožní vyskladať si výborne zladenú zostavu do domácnosti.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
drevene-calunene-stolicky-kolekcia-Tulip-Fameg-Drevex

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi.

Jedinečnú technológiu ​​ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé.

Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 820 mm
Šírka: 560 mm
Hĺbka: 550 mm
Výška sedadla: 480 mm
Výška podrúčiek: 685 mm
Hmotnosť: 7,4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty