Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Dizajnový jedálensky stôl STK Polak

Dizajnový jedálenský stôl STK Polak má v sebe prvky škandinávskeho dizajnu, vďaka čomu sa výborne hodí do moderných interiérov. Stôl je možné vyrobiť z bukového či dubového dreva, alebo z amerického orecha. Želané vyhotovenie si zvolíte v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€660 €550 bez DPH
Dizajnový jedálensky stôl STK Polak

Dizajnový jedálensky stôl STK Polak

Dizajnový jedálenský stôl STK Polak nesie prvky populárneho škandinávskeho dizajnu, čo z neho robí ideálny kúsok do každého moderného interiéru. Zároveň poskytuje dostatočnú stabilitu a pevnosť. Nohy stola sú uchytené priamo k masívnemu plátu, čo vytvára okrem elegantného vzhľadu aj dostatočný priestor pre stoličky s podrúčkami. Stolový plát je vybavený patentovanými tiahlami a oceľovými výstuhami, ktoré zabezpečujú tvarovú stálosť masívneho dreva.

Stôl sa vyrába z viacerých druhov dreva - buk, dub, americký orech - vo viacerých farebných odtieňoch. Požadované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

Podľa vybraného prevedenia je tento stôl vhodný pre 6-8 ľudí. 

Stoly Polak sú vyrábané v mnohých rozmeroch - kompletnú tabuľku dostupných rozmerov nájdete v obrázkovej galérii produktu. Ak by ste si želali stôl v rozmeroch, ktoré na eshope nemáme dostupné, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

 

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 900 mm
Dĺžka: 1600-1800 mm
Hrúbka stolovej dosky: 28 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty