Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderný jedálensky stôl STK Tokyo

Moderný jedálenský stôl STK Tokyo vyniká harmonickými líniami a pôsobivým dizajnom. Stôl je možné vyrobiť z bukového či dubového dreva, alebo z amerického orecha. V prípade záujmu je možné zvoliť si dosku stola v jednofarebnom prevedení. Želané vyhotovenie si zvolíte v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€680 €566,67 bez DPH
Moderný jedálensky stôl STK Tokyo

Moderný jedálensky stôl STK Tokyo

Tento jedálenský stôl vyniká svojimi jemnými líniami, ktoré sú inšpirované Japonskom. Stôl Tokyo tak predstavuje akési spojenie japonskej estetiky a európskeho dizajnu. Stôl bol navrhovaný s citom pre detail a vďaka tomu sa stane neprehliadnuteľným kúskom vo Vašej jedálni.

Stôl sa vyrába z viacerých druhov dreva - buk, dub, americký orech - vo viacerých farebných odtieňoch. Tiež je tu možnosť zvoliť si dosku stola z odolného a trvácneho jednofarebného materiálu Fenix, na ktorom neostávajú odtlačky prstov, ľahko sa umýva a má výbornú trvácnosť. Farbu si zvolíte podľa vzorkovníka v našom konfigurátore.

Okrem druhu a farby dreva je tiež možné zvoliť si, či chcete rozkladací stôl, alebo stôl bez rozkladu - obe prevedenia vo viacerých rozmeroch. Konkrétne hodnoty nájdete v našom konfigurátore. Stôl užívateľovi ponúka celoobvodové madlo, ktoré mu poskytuje nadštandardný komfort pri rozkladaní stola.

Podľa vybraného prevedenia je tento stôl vhodný pre 4-10 ľudí. 

Stoly Tokyo sú vyrábané v mnohých rozmeroch, dostupné sú napríklad aj veľké stoly bez možnosti rozkladu - kompletnú tabuľku dostupných rozmerov nájdete v obrázkovej galérii produktu. Ak by ste si želali stôl v rozmeroch, ktoré na eshope nemáme dostupné, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 760 mm
Šírka: 800-900 mm
Dĺžka: 800-2800 mm
Hrúbka stolovej dosky: 28 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty