Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená barová stolička SRBST-Cleo 1602

Moderná nečalúnená barová stolička SRBST-1602 Cleo sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Stolička je vhodnou voľbou do moderne ladených domácností, napríklad ku kuchynským ostrovčekom. Stoličku je možné vyrobiť v 2 výškach, aby čo najlepšie zapadla do vášho interiéru. 

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií.

rozmery
#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€231 €192,50 bez DPH
Drevená barová stolička SRBST-Cleo 1602

Moderná drevená barová stolička SRBST-Cleo 1602

Barová stolička SRBST-1602 Cleo sa vyrába z bukového alebo dubového dreva. Sedák stoličky je nečalúnený, vďaka čomu naplno vynikne prirodzená krása dreva. 

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 865 mm/ 735 mm
Šírka: 470 mm
Hĺbka: 480 mm
Výška sedadla: 760 mm/ 630 mm
Hmotnosť: 6,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty