Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná jedálenská stolička SRA-Cleo 1605

Stolička SRA-Cleo 1605 je moderná jedálenská stolička z bukového dreva v prevedení buk Honey 02. Predná časť stoličky je očalúnená kvalitnou ekokožou v originálnom farebnom prevedení. Stolička je skvelou voľbou do moderne ladených kuchýň a jedální.

Ak by ste mali záujem o iné prevedenie tejto stoličky, je možné nakonfigurovať si produkt podľa svojich predstáv TU. 

Dostupnosť Skladom (6 ks)
€200 €166,67 bez DPH
Moderná jedálenská stolička SRA-Cleo 1605

Moderná jedálenská stolička SRA-Cleo 1605

Stolička SRA-Cleo 1605 je súčasťou veľmi obľúbenej rodiny stoličiek s názvom ,,Cleo“. Model SRA-1605 Cleo, ako aj celá kolekcia Cleo, je veľmi pohodlná, ergonomicky tvarovaná stolička s nadčasovým, moderným dizajnom. Stolička vďaka svojmu dizajnu výborne zapadne do domácich jedální a kuchýň.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.  

Rozmery:
Výška: 89 cm
Šírka: 44 cm
Hĺbka: 53 cm
Výška sedadla: 48 cm
Hmotnosť: 6,7 kg

Ak by ste chceli iné prevedenie tejto stoličky, je možné nakonfigurovať si produkt podľa svojich predstáv tu.

Kategória: STOLIČKY
Dostupnosť: Skladom
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 890 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 530 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 6,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty