Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Kreslo z ohýbaného bukového dreva SRB-1904 Plum

Kreslo SRB-1904 Plum je vyrobené tradičnou technológiou ručného ohýbania bukového dreva. Charakteristickým prvkom kolekcie je ohýbaný konštrukčný rám, ktorý zároveň slúži ako nohy, podrúčky a operadlo. Kreslo je dostupné na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€443 €369,17 bez DPH
Kreslo z ohýbaného bukového dreva SRB-1904 Plum

Kreslo z ohýbaného bukového dreva SRB-1904 Plum

Dizajn kresla SRB-1904 Plum odráža tradičnú technológiu ohýbania prírodného bukového dreva, ktorá je zachytená v minimalistickej, súčasnej podobe. Kreslo má unikátny a výrazný dizajn, vďaka čomu sa perfektne hodí do mnohých interiérov, klasických aj moderných.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 775 mm
Šírka: 520 mm
Hĺbka: 680 mm
Výška sedadla: 530 mm
Výška podrúčiek: 610 mm
Hmotnosť: 6,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty