Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-10

Stolička SRB-10 je mimoriadne nápaditá a elegantná stolička z ručne ohýbaného bukového dreva. Tento model je perfektnou voľbou do interiérov domácností, vďaka čomu Vaša interiér dostane úplne iný rozmer. Stoličku je možné na objednávku vyrobiť v mnohých farebných prevedeniach.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€362 €301,67 bez DPH
Klasická stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-10

Klasická stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-10

Model SRB-10 je veľmi nápaditým kúskom, ktorý je vyrobený technológiou ručne ohýbaného bukového dreva. Stolička má veľmi pevnú a odolnú konštrukciu, vďaka čomu Vám bude slúžiť roky, a aj napriek tomu bude vyzerať veľmi zachovalo a nadčasovo.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 885 mm
Šírka: 530 mm
Hĺbka: 615 mm
Výška sedadla: 490 mm
Výška podrúčiek: 695 mm
Hmotnosť: 5,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty