Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená stolička s podrúčkami a s výpletom SRB-9/3

Stolička s podrúčkami SRB-9/3 je klasická stolička z ručne ohýbaného bukového dreva, doplnená výpletom na sedacej časti a operadle.
#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€604 €503,33 bez DPH
Drevená stolička s podrúčkami a s výpletom SRB-9/3

Drevená stolička s podrúčkami a s výpletom SRB-9/3

Stolička s podrúčkami SRB-9/3 je vyrábaná tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva, vďaka čomu má veľmi pevnú a odolnú konštrukciu. Zaujímavosťou je, že sa často vyskytovala v projektoch známeho a uznávaného francúzskeho architekta Le Corbusiera.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
Stolicky-z-ohybaneho-dreva-SRB-9-kolekcia-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 835 mm
Šírka: 600 mm
Hĺbka: 600 mm
Výška sedadla: 460 mm
Výška podrúčiek: 700 mm
Hmotnosť: 4,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty