Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevené poločalúnené kreslo SRB-1802 Hips

Drevené, poločalúnené kreslo SRB-1802 Hips je navrhnuté s ohľadom na súčasné interiéry. Je charakteristické mimoriadnou ľahkosťou drevenej konštrukcie, ktorú dopĺňa čalúnený sedák. Vďaka tvarovanej preglejke je kreslo výnimočne dizajnové a mäkké a jeho tvar mu dodáva veľmi súčasný charakter. Kreslo sa vyrába z bukového alebo z dubového dreva a je dostupné v mnohých farebných prevedeniach dreva i čalúnenia.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€635 €529,17 bez DPH
Drevené poločalúnené kreslo SRB-1802 Hips

Drevené poločalúnené kreslo SRB-1802 Hips

Kreslá z kolekcie Hips sú určené pre moderné interiéry domácností. Celá kolekcia Hips je vyrobená z preglejky rôznej hrúbky. Kreslá sú kombináciou súčasného, minimalistického dizajnu s tradičnou technológiou ohýbania dreva. Rôzna hrúbka preglejky na sedadle a nohách, dodávajú kreslu ľahkosť a zároveň zabezpečujú pevnú konštrukciu. Kolekcia Hips obsahuje tri modely kresiel: nečalúnené, s čalúneným sedákom alebo celočalúnenú verziu.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 770 mm
Šírka: 640 mm
Hĺbka: 650 mm
Výška sedadla: 420 mm
Hmotnosť: 8,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty