Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-9

Klasická, elegantná stolička s podrúčkami SRB-9 je stolička z ručne ohýbaného bukového dreva. Tento model si zamilujú predovšetkým priaznivci klasického dizajnu. Stoličku je možné na objednávku vyrobiť v mnohých farebných prevedeniach.
#druh a farbu dreva
klzáky
reliéf alebo výplet
Dostupnosť Na objednávku
€290 €241,67 bez DPH
Klasická stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-9

Klasická stolička s podrúčkami z ohýbaného dreva SRB-9

Stolička s podrúčkami SRB-9 sa vyrába tradičnou metódou ručného ohýbania bukového dreva, vďaka čomu má veľmi pevnú a odolnú konštrukciu. Zaujímavosťou je, že sa často vyskytovala v projektoch známeho a uznávaného francúzskeho architekta Le Corbusiera.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
Stolicky-z-ohybaneho-dreva-SRB-9-kolekcia-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov. O spoločnosti FAMEG Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 835 mm
Šírka: 600 mm
Hĺbka: 600 mm
Výška sedadla: 460 mm
Výška podrúčiek: 700 mm
Hmotnosť: 4,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty