Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Čalúnená jedálenská stolička SRA-9608 Tulip.1

Jedálenská stolička SRA-9608-Tulip.1 má elegantný a veľmi často vyhľadávaný dizajn. Vďaka tvarovanej chrbtovej opierke, pripomínajúcej lupeň tulipánu, Vám pri sedení poskytne vysoký komfort. Stolička sa skvele hodí do kuchyne alebo jedálne, ktorým navyše dodá veľmi sofistikovaný vzhľad.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€181 €150,83 bez DPH
Čalúnená jedálenská stolička SRA-9608 Tulip.1

Čalúnená jedálenská stolička SRA-9608 Tulip.1

Dizajnová stolička SRA-9608 Tulip.1, ako aj všetky ostatné stoličky z kolekcie Tulip, sa vyznačujú kombináciou moderného minimalizmu a klasického dizajnu. Stolička má pohodlné, tvarované operadlo. Stolička je ideálna do domácej jedálne alebo kuchyne a vďaka širokej škále poťahových materiálov v rôznych farbách, si môžete stoličku nakonfigurovať podľa vlastných preferencií. Kolekcia Tulip.1 a Tulip.2, ktoré obsahujú stoličky bez podrúčiek, stoličky s podrúčkami a barové stoličky, vám umožní vyskladať si výborne zladenú zostavu do domácnosti.

V kolekcii týchto stoličiek nájdete tieto modely:
drevene-calunene-stolicky-kolekcia-Tulip-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 820 mm
Šírka: 445 mm
Hĺbka: 535 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 6,0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty