Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Vypletané hojdacie kreslo SRBJ-9816

Hojdacie kreslo SRBJ-9816 je inšpirované vintage štýlom. Vďaka jeho ergonomickému dizajnu a štýlovému výpletu sa hojdacie kreslo stane obľúbeným miestom na chvíle odpočinku. Ohýbaná drevená konštrukcia robí z kresla mimoriadne žiadaný a originálny kúsok, vhodný do každej domácnosti.

#farbu a druh dreva
Dostupnosť Na objednávku
€845 €704,17 bez DPH
Vypletané hojdacie kreslo SRBJ-9816

Vypletané hojdacie kreslo v štýle vintage SRBJ-9816

Hojdacie kreslo SRBJ-9816 je inšpirované vintage štýlom, preto je tento kúsok skutočnou lahôdkou pre milovníkov retro štýlu. V tomto modeli je každý detail vyrobený s maximálnou precíznosťou. Pozornosť upútajú jemné zaoblené línie, ozdobné ohyby a štýlový výplet.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Výplet
Účel: Do obývačky
Výška: 1010 mm
Šírka: 520 mm
Hĺbka: 1030 mm
Výška sedadla: 500 mm
Výška podrúčiek: 640 mm
Hmotnosť: 7,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty