Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Jedálenská stolička s kovovou podnožou SRAM-2301 Riso

Čalúnená jedálenská stolička s kovovou podnožou SRAM-2301 Riso výborne zapadne do moderných domácností. Stolička vás očarí svojim dizajnom ale aj vysokou úrovňou komfortu.

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií.

#farbu podnože
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€225,60 €188 bez DPH
Jedálenská stolička s kovovou podnožou SRAM-2301 Riso
jedalenska-stolicka-s-kovovymi-nohami-sram-2301-riso-drevex
Novinka

Moderná jedálenská stolička s kovovou podnožou SRAM-2301 Riso

Jedálenská stolička SRAM-2301 Riso je dizajnová stolička, ktorá skvele vynikne v modernom interiéri vašej domácnosti. Stolička disponuje maximálne pohodlným a mohutným sedadlom a operadlom a kovovým rámom čiernej farby. 

V kolekcii Riso nájdete tieto modely:

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: STOLIČKY NA KOVOVEJ PODNOŽI
Materiál: Kov, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 780 mm
Šírka: 480 mm
Hĺbka: 525 mm
Výška sedadla: 450 mm
Hmotnosť: 6,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty