Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Barová stolička na kovovej podnoži SRBSTM-1802 Hips

Barová stolička SRBST-1802 disponuje moderným, dreveným sedadlom, vďaka čomu vynikne prirodzená krása bukového alebo dubového dreva. Vyberať si môžete z mnohých farebných prevedení i morení dreva.  Podnož stoličky je štandardne vyrobená z kovu v čiernej farbe alebo v piatich prémiových - piatich farebných odtieňoch.

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií.

#druh a farbu dreva
#farbu podnože
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€339 €282,50 bez DPH
Barová stolička na kovovej podnoži SRBSTM-1802 Hips

Drevená barová stolička na kovovej podnoži SRBSTM-Hips 1802


Dizajnové a nadčasové barové stoličky SRBST-1802 Hips dokonale zapadnú do moderných domácností. Stoličky zaujmú svojim dizajnom aj pohodlnosťou. Stoličky majú drevený sedadlo a kovovú podnož v niekoľkých farebných prevedeniach.

V kolekcii HIPS nájdete aj tieto modely stoličiek na kovovej podnoži:

moderne-stolicky-na-kovovej-podnozi-kolekcia-sram-1802-hips-drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť – FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovi, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou av neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia aj svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácností.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Kovová podnož
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1010 mm
Šírka: 530 mm
Hĺbka: 535 mm
Výška sedadla: 740 mm
Hmotnosť: 8,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty