Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená jedálenská stolička SRA-1405 Lennox

Jedálenská stolička SRA-1405 Lennox je stolička s minimalistickým ale moderným dizajnom, vyrobená z bukového alebo z dubového dreva. Stolička SRA-1405 Lennox je vďaka svojmu dizajnu veľmi obľúbenou voľbou do domácich kuchýň a jedální.

V našom konfigurátore si môžete navrhnúť drevené prevedenie stoličky podľa svojho vkusu a preferencií.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€215 €179,17 bez DPH
Drevená jedálenská stolička SRA-1405 Lennox

Moderná drevená jedálenská stolička SRA-1405 Lennox

Stolička SRA-1405 Lennox je veľmi pevná a zaujímavo tvarovaná stolička. Čaro dreva a jeho prirodzenosť zdôrazňujú lamely v hornej časti operadla. Stolička najlepšie vynikne v prírodných farbách, vďaka ktorým perfektne vystúpi do popredia štruktúra a vlastnosti dreva. Stoličku si môžete nakonfigurovať podľa vašej predstavy v našom konfigurátore. 

V kolekcii Lennox nájdete tieto modely:
Kolekcia-stolicky-a-jedalenskeho-stola-1405-Lennox-O-Fameg-Drevex

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Rozmery:
Výška: 85 cm
Šírka: 47,5 cm
Hĺbka: 54 cm
Výška sedadla: 47 cm
Hmotnosť: 7,1 kg

 

Kategória: STOLIČKY
Materiál: Dubové drevo, Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 850 mm
Šírka: 475 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 7,1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty