Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Celočalúnená jedálenská stolička SRA-2302 Atu

Celočalúnená jedálenská stolička SRA-2302 Atu je modelom stoličky s moderným dizajnom, pri ktorom naplno vynikne krása dreva v kombinácii s príjemným čalúnením. Stoličky je možné vyrobiť z bukového aj dubového dreva v rôznych farebných prevedeniach podľa vzorkovníka v našom konfigurátore. Želané prevedenie si zvolíte po kliknutí na tlačidlo "Pokračovať na výber materiálov".

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€290 €241,67 bez DPH
Celočalúnená jedálenská stolička SRA-2302 Atu
calunene jedalenske stolicky fameg atu sedia drevex
Novinka

Celočalúnená jedálenská stolička SRA-2302 Atu

Celočalúnené jedálenské stoličky SRA - Atu vynikajú jednoduchým, no rafinovaným dizajnom so subtílnymi detailmi. Vďaka svojmu dizajnu sa hodia do mnohých typov interiérov - do moderných aj klasických domácností, kam vnesú nádych originality a oživenia. Pri týchto stoličkách naplno vynikne krása spojenia masívneho dreva a príjemného čalúnenia. Autorom dizajnu tejto kolekcie je štúdio Pawlak&Stawarski.

Stoličky je možné vyrobiť z bukového alebo dubového dreva vo viacerých farebných odtieňoch v kombinácii s rôznymi druhmi čalúnenia (látky, koženky, kože), aby si tak každý mohol vybrať prevedenie, ktoré najlepšie zodpovedá jeho preferenciám. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore po kliknutí na tlačidlo "Pokračovať na výber materiálov".

Vďaka kvalite použitých materiálov sú stoličky vhodné na použitie aj v záťažových prostrediach hotelov, reštaurácii či kaviarní.

V kolekcii stoličiek ATU nájdete stoličky bez podrúčok, ako aj stoličky s podúrčkami. Stoličky je tiež možné vyrobiť v celodrevenom prevedení. Veľmi populárnou voľbou našich klientov je kombinovanie rôznych typov stoličiek v rámci jedného jedálenského kútika, napríklad spojenie niekoľkých kusov stoličiek bez podrúčok s niekoľkými stoličkami s podrúčkami. Pozrite si celú kolekciu stoličiek Atu a nakombinujte si ich podľa vlastných predstáv.

Ak by ste si želali stoličky v prevedení, ktoré tu nemáme dostupné, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 820 mm
Šírka: 450 mm
Hĺbka: 520 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 5,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty