Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasická jedálenská stolička SRA-1609 Finn

Klasická jedálenská stolička SRA-1609 Finn dizajnovo vychádza z modelu z roku 1950. Hoci už odvtedy prešlo viac ako 70 rokov, tento dizajn je stále mimoriadne populárny pre svoje zaujímavé prevedenie a vysoký komfort. Podľa prevedenia sa bude skvele hodiť do klasických aj moderných interiérov. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€171 €142,50 bez DPH
Klasická jedálenská stolička SRA-1609 Finn

Klasická jedálenská stolička SRA-1609 Finn

Dizajn tejto populárnej nápaditej jedálenskej stoličky vychádza z modelu z roku 1950. Napriek tomu, že odvtedy prešlo viac ako 70 rokov, pôsobí stolička stále štýlovo a moderne. Vzdušné a jednoduché línie sú precízne navrhnuté tak, aby stolička poskytovala vysokú mieru komfortu. 

Stoličky Finn sme umiestnili napríklad do Gastrocentra v Trenčíne. Fotky z realizácie nájdete aj medzi obrázkami v galérii.

V kolekcii nájdete aj stoličky barové stoličky a drevené taburetky v rôznych výškach:

 Kolekcia stoličiek SR-1609-Finn

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 790 mm
Šírka: 430 mm
Hĺbka: 480 mm
Výška sedadla: 490 mm
Hmotnosť: 4,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty