Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevený okrúhly stôl SRST-9744

Drevený okrúhly stôl SRST-9744 z bukového dreva má minimalistický a veľmi univerzálny dizajn. Stôl bude dobre fungovať ako v moderných, tak aj v tradičných interiéroch. Stôl je dostupný na objednávku vo viacerých prevedeniach morenia bukového dreva.
#farbu a druh dreva
Dostupnosť Na objednávku
€528 €440 bez DPH
Drevený okrúhly stôl SRST-9744

Drevený okrúhly stôl SRST-9744

Drevený okrúhly stôl SRST-9744 z bukového dreva je priestorovo veľmi úspornou možnosťou, ktorý svojim dizajnom obohatí akýkoľvek interiér. Stôl je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Pod stolovou doskou sa nachádza štvorcová polička, ktorá je nielen estetickým, ale najmä veľmi praktickým doplnkom. Stôl disponuje okrúhlou stolovou doskou s priemerom 80 cm a hrúbkou 35 mm. Stôl je vzhľadom na svoje rozmery, skvelým riešením pre interiéry s obmedzenými priestorovými možnosťami.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 700 mm
Priemer: 800 mm
Hrúbka stolovej dosky: 35 mm
Hmotnosť: 14,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty