Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Klasické čalúnené kreslo SRB-1430-Montana

Klasické kreslo SRB-1430-Montana vzdáva poctu na histórii dizajnu a módneho štýlu - art deco. Toto kreslo je charakteristické tým, že Vám poskytne mimoriadny komfort. Kreslo sa vyznačuje veľmi pevnou konštrukciou a nadčasovým dizajnom. Kreslo je dostupné na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia.
#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€495 €412,50 bez DPH
Klasické čalúnené kreslo SRB-1430-Montana

Klasické čalúnené kreslo SRB-1430-Montana

Klasické čalúnené kreslo SRB-1430-Montana disponuje pevnou konštrukciou. Montana je mimoriadne pohodlné kreslo, ktoré Vám poskytne komfort pri sedení. Kreslo Vás v neposlednom rade očarí svojim nadčasovým dizajnom.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 810 mm
Šírka: 680 mm
Hĺbka: 800 mm
Výška sedadla: 410 mm
Výška podrúčiek: 590
Hmotnosť: 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: