Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Elegantné čalúnené kreslo SRB-1901 Pop

Kreslo 1901 Pop má jednoduchý, elegantný a nadčasový dizajn, vďaka čomu sa perfektne hodí do mnohých interiérov, do klasických aj moderných. Kreslo sa vyrába z bukového aj z dubového dreva a je dostupné v mnohých prevedeniach čalúnenia.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€495 €412,50 bez DPH
Elegantné čalúnené kreslo SRB-1901 Pop

Elegantné čalúnené kreslo SRB-1901 Pop

Kreslá SRB-1901 Pop sú veľmi pohodlné a vďaka ľubovoľnej konfigurácii čalúnenia s morením dreva, z nich môžete urobiť stredobod pozornosti alebo naopak jemný doplnok, ktorý zapadne do interiéru.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ KRESLÁ
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do obývačky
Výška: 830 mm
Šírka: 590 mm
Hĺbka: 570 mm
Výška sedadla: 485 mm
Výška podrúčiek: 660 mm
Hmotnosť: 8,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty