Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Okrúhly drevený taburet SRT-9972/46 Ufo

Drevený taburet SRT-9972/46 Ufo s okrúhlym sedákom, je vyrobený z bukového dreva. Taburet sa vyznačuje vysokou odolnosťou a má veľmi univerzálny a minimalistický dizajn, ktorý skvele zapadne do každého interiéru. Taburet je dostupný na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia a morenia bukového dreva.
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
Dostupnosť Na objednávku
€138 €115 bez DPH
Okrúhly drevený taburet SRT-9972/46 Ufo

Okrúhly drevený taburet SRT-9972/46 Ufo

Taburet má výšku sedenia 46 cm. Kolekcia sedacieho nábytku - Ufo obsahuje aj barové stoličky s výškou 75 a 65 centimetrov.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG

Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: SEDAČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 460 mm
Šírka: 410 mm
Hĺbka: 410 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 4,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty