Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená stolička s podrúčkami SRB-1102/1 Wand

Drevená stolička s podrúčkami SRB-1102/1 Wand z bukového dreva, v sebe nesie klasický dizajn v súčasnom vintage štýle. Pohodlné sedenie zabezpečuje profilovaná konštrukcia, štíhle a ručne opracované priečky operadla. Hladké línie a mäkké, mohutné sedadlo zaisťujú pohodlie a potešenie z používania. Stolička s podrúčkami je dostupná na objednávku v mnohých prevedeniach čalúnenia a morenia bukového dreva.
#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€198 €165 bez DPH
Drevená stolička s podrúčkami SRB-1102/1 Wand

Drevená stolička s podrúčkami SRB-1102/1 Wand

Kolekcia stoličiek Wand, pozostávajúca z klasickej stoličky bez podrúčiek, stoličky s podrúčkami a barovej stoličky, zaujme svojím univerzálnym charakterom a nadčasovou krásou. Vďaka týmto modelom si môžete nakonfigurovať preferovanú zostavu, ktorá perfektne zapadne do vašej domácnosti.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 870 mm
Šírka: 570 mm
Hĺbka: 530 mm
Výška sedadla: 490 mm
Výška podrúčiek: 690 mm
Hmotnosť: 7,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty