Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Jedálenská stolička z ohýbaného dreva SRA-16

Jedálenská stolička z ohýbaného dreva SRA-16 je nečalúnená stolička z bukového dreva v prevedení Wenge 09. Stolička je veľmi dobrou voľbou do jedální i kuchýň a domácností s klasickým dizajnom.
Dostupnosť Skladom (29 ks)
€156 €130 bez DPH
Jedálenská stolička z ohýbaného dreva SRA-16

Jedálenská stolička z ohýbaného dreva SRA-16

Stolička SRA-16 je blízkou rodinou svetoznámej ohýbanej stoličky A-14. SRA-16 je rovnako ako A-14, vyrobená rovnakou tradičnou technológiou ručného ohýbania bukového dreva. Tento model je vyrábaný už približne od roku 1860. Stolička má veľmi ženský štýl, a to vďaka ozdobnému ohybu v tvare srdca na operadle, z ohýbaných bukových prútov.

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti. Ak by ste chceli iné prevedenie tejto stoličky, je možné nakonfigurovať si produkt podľa svojich predstáv tu – na výber máte rôzne prevedenia bukového alebo dubového dreva a niekoľko kategórii čalúnení.

Rozmery:
Výška: 88 cm
Šírka: 41 cm
Hĺbka: 52 cm
Výška sedadla: 46 cm
Hmotnosť: 3,0 kg

Ak by ste chceli iné prevedenie tejto stoličky, je možné nakonfigurovať si produkt podľa svojich predstáv tu.

Kategória: STOLIČKY
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 880 mm
Šírka: 410 mm
Hĺbka: 520 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty