Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Nečalúnená drevená stolička SRA-1803 Nopp

Nečalúnená drevená stolička SRA-1803 Nopp sa môže pochváliť štýlovým dizajnom a profesionálnym spracovaním. Svoje nezastúpiteľné miesto si nájde predovšetkým v moderne či industriálne ladených priestoroch. V tomto celodrevenom prevedení si môžete zvoliť z niekoľkých farieb dreva alebo dokonca z dvojfarebných kombinácii a prispôsobiť tak vzhľad stoličky presne vášmu interiéru.

prevedenie
#farbu podnože
#farbu sedadla s operadlom
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€213 €177,50 bez DPH
Nečalúnená drevená stolička SRA-1803 Nopp

Nečalúnená drevená stolička SRA-1803 Nopp

Tieto štýlové bukové stoličky vynikajú kvalitou spracovania, takže sú vhodné na použitie aj do komerčných verejných priestorov ako sú reštaurácie či kaviarne. Sú to univerzálne stoličky s ľahkým a čistým dizajnom, ktoré sa budú najlepšie vynímať v moderných a industriálne ladených domácnostiach. 

Stoličky Nopp ponúkajú naozaj širokú škálu farebných prevedení, nakoľko si môžete stoličky nakombinovať dokonca z dvoch rôznych farieb. Rám stoličky tak môžete zvoliť v inej farbe ako sedadlo a operadlo a dodať tak stoličke individualitu a originálny charakter. Presne podľa svojich potrieb.

Autorom dizajnu tejto kolekcie je BUCK.STUDIO. V kolekcii nájdete stoličky s podúrčkami aj barové stoličky a spoločným znakom každého modelu je malá drevená guľka na zadnej nohe stoličky, ktorá slúži zároveň ako vešiak na kabelku či tašku

V kolekcii nájdete tieto stoličky:

 Kolekcia stoličiek SR-1803 Nopp

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 795 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 500 mm
Výška sedadla: 460 mm
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty