Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Drevená barová stolička s operadlom SRBST-1403 Arcos

Drevená barová stolička s operadlom SRBST-1403 Arcos upúta svojím nápaditým tvarom. Je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú moderný štýl v elegantnom prevedení. Dostupné v dvoch výškach, v bukovom alebo dubovom prevedení, na výber máte zo širokej škály morení dreva. Farbu dreva podľa svojich predstáv si zvolíte v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€336 €280 bez DPH
Drevená barová stolička s operadlom SRBST-1403 Arcos
Modrene dizajnove drevene barove stolicky s operadlom Fameg Arcos Sedia Drevex
Tip

Drevená barová stolička s operadlom SRBST-1403 Arcos

Krásna barová stolička, ktorá zapadne predovšetkým do moderných interiérov. Jej dizajn vychádza z kubizmu a je doplnený formou, ktorá zvýrazňuje krásu a štruktúru dreva.

Veľkou výhodou tohto modelu je možnosť zvoliť si výšku stoličky. Stoličku je možné objednať s výškou 1110 mm alebo 970 mm. Ďalej je možné stoličku vyrobiť z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať s čalúnením podľa nášho vzorkovníka. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore. 

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii Arcos nájdete tieto modely:

Prejsť na kolekciu

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 1110 alebo 970 mm
Šírka: 480 mm
Hĺbka: 510 mm
Výška sedadla: 770 alebo 630 mm
Hmotnosť: 8,8 alebo 8,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty