Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Originálna jedálenská stolička NS-Cafe IV LGW

Drevená jedálenská stolička NS-Cafe IV LGW je pôsobivá predovšetkým vďaka svojim oblým tvarom, netradičnému operadlu s výrezom a precíznemu spracovaniu. Dizajnom sa hodí skôr do moderne ladených interiérov. Stoličku Cafe-IV LGW si môžete farebne prispôsobiť podľa svojich predstáv v našom konfigurátore, môžete sa pohrať so širokou paletou možností a dokonca si môžete objednať stoličku aj v dvojfarebnom prevedení - podnož v jednej farbe a sedadlo s operadlom v druhej farbe. Všetko záleží len od vašej kreativity.

 

Upozornenie: pri objednávke v hodnote 700 € s DPH a viac bude doba dodania štandardných 6-7 týždňov, pri objednávke s nižšou hodnotou bude dodacia doba dlhšia. Za porozumenie ďakujeme.

#farbu podnože
#farbu sedadla s operadlom
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€295 €245,83 bez DPH
Originálna jedálenská stolička NS-Cafe IV LGW

Drevená jedálenská stolička NS-Cafe IV LGW

Táto drevená jedálenská stolička zaujme na prvý pohľad vďaka svojmu netradičnému tvaru, ktorý pôsobí hravo a harmonicky. Pozornosti určite neujde ani originálny výrez v operadle, ktorý dodáva stoličke jedinečnosť. Tento model zapadne skôr do moderne ladených interiérov, kde bude krásnym a pútavým prvkom, predovšetkým ak si ho objednáte v niektorej z dostupných pastelových farieb - viď vzorkovnica v našom konfigurátore. Takto pridáte unikátny charakter svojej kuchyni či jedálni.

Stolička je vyrobená z bukového dreva, má kvalitnú a pevnú konštrukciu, vďaka čomu je vhodná na použitie aj v záťažových prostrediach reštaurácií či kaviarní. V základom prevedení je stolička vybavená klzákmi pre mäkké podlahy, za príplatok je možné objednať si stoličku s filcovými klzákmi pre tvrdé podlahy (plávajúce podlahy, dlažba,...).

Tieto stoličky zdobia napríklad aj interiér Kúpeľno-liečebného ústavu ARCO v Trenčianskych Tepliciach - viac o tomto projekte nájdete tu.

Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte si stoličku presne podľa svojich predstáv. Prejdite do nášho konfigurátora a zvoľte si farebné prevedenie, aké chcete. Môžete kombinovať farbu podnože s inou farbou sedadla s operadlom alebo si môžete objednať jednofarebnú verziu - všetko je len na vás.

Upozornenie: pri objednávke v hodnote 700 € s DPH a viac bude doba dodania štandardných 6-7 týždňov, pri objednávke s nižšou hodnotou bude dodacia doba dlhšia. Za porozumenie ďakujeme.

Drevená jedálenská stolička NS-Cafe IV je jedným z modelov celej kolekcie stoličiek Cafe, v ktorej nájdete stoličky s drevenou podnožou rôznych tvarov, stoličky na kovovej podnoži a tiež barové stoličky. Takže ak by ste dali prednosť inému tvaru stoličky, nech sa páči, prejdite do kolekcie stoličiek Cafe v našej ponuke.

Kolekcia stoličiek Cafe

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 805 mm
Šírka: 470 mm
Hĺbka: 540 mm
Výška sedadla: 455 mm
Šírka sedadla: 470 mm
Hĺbka sedadla: 415 mm
Hmotnosť: 4,9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty