Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Dizajnová drevená stolička s čalúnením SRA-Arch 1801

Dizjnová drevená stolička s čalúnením SRA-Arch 1801 má na svojom konte dizajnérske ocenenie German Design Award. Stoličku je možné objednať v bukovom aj dubovom prevedení rôznych farieb. Preferované prevedenie spolu s čalúnením si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€599 –29 % €420 €350 bez DPH
Dizajnová drevená stolička s čalúnením SRA-Arch 1801
Moderne jedalenske stolicky s calunenim Fameg Arch Drevex
Akcia
€599 –29 %

Dizajnová drevená stolička s čalúnením SRA-Arch 1801

Stoličky z kolekcie Arch odkazujú na klasické tvary stoličiek, ale vďaka jemným detailom nadobúdajú veľmi moderný charakter. Detailne vypracovaná podnož je inšpirovaná arkádami, čím odkazuje na klasickú architektúru. Podnož je digitálne vyfrézovaná, čo umožňuje dosiahnuť úroveň spracovania, ktorú je nemožné dosiahnuť klasickou metódou spracovnia dreva. Chrbtová opierka je vyrobená z preglejky s rôznou hrúbkou, čo dodáva stoličke subtílnosť. 

Dizajnérmi kolekcie sú Pawlak & Stawarski - ich práca na tejto kolekcii si vyslúžila ocenenie German Design Award.

Stoličku je možné objednať z bukového alebo dubového dreva rôznych farieb, ktoré je možné kombinovať s čalúnením podľa nášho vzorkovníka. Želané prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore. 

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

V kolekcii stoličiek Arch nájdete:
Kolekcia Arch

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: DREVENÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu, Čalúnenie
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 810 mm
Šírka: 490 mm
Hĺbka: 560 mm
Výška sedadla: 480 mm
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty