Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Masívna jedálenská lavica STK Kreative

Masívna jedálenská lavica STK Kreative má moderný dizajn a špičkové spracovanie. Lavicu je možné vyrobiť z bukového či dubového dreva v rôznych farebných prevedeniach. Želané vyhotovenie si zvolíte v našom konfigurátore.

rozmery
#druh a farbu dreva
Dostupnosť Na objednávku
€530 €441,67 bez DPH
Masívna jedálenská lavica STK Kreative
jedalenska lavica masiv sedia drevex
Novinka

Masívna jedálenská lavica STK Kreative

Lavica STK Kreative je výsledkom zúročenia bohatých znalostí o kvalitnom masívnom dreve a možností najmodernejších technológii, ktoré umožnili navrhnúť celo-masívnu lavicu so skutočne tenkým vzhľadom vrchnej dosky. Vrchná doska, nohy a rám sú od seba opticky oddelené tenkou drážkou, ktorá vďaka hre svetla a tieňa ešte viac zvýrazňuje subtilné línie lavice. Stôl STK-Kreative je harmonickou súhrou rešpektovania prirodzených vlastností dreva a napĺňania požiadaviek súčasného produktového dizajnu.

Lavica sa vyrába z viacerých druhov dreva - buk alebo dub - vo viacerých farebných odtieňoch. Farbu si zvolíte podľa vzorkovníka v našom konfigurátore. 

Lavice Kreative sú vyrábané vo viacerých rozmeroch - kompletnú tabuľku dostupných rozmerov nájdete v obrázkovej galérii produktu. Ak by ste si želali lavicu v rozmeroch, ktoré na eshope nemáme dostupné, napíšte nám mailom na marketing@drevex.eu a Vašu objednávku budeme riešiť individuálne.

V kolekcii Kreative nájdete tiež jedálenský stôl a konferenčný stolík. Kompletnú ponuku kolekcie nájdete tu.

Kategória: JEDÁLENSKÉ LAVICE
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové alebo dubové drevo - možnosť výberu
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 460 mm
Hĺbka: 400 mm
Dĺžka: 1200-2000 mm
Hrúbka rámu: 39 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty