Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná barová stolička SRBST-1609/75 Finn

Moderná barová stolička SRBST-1609 Finn má netradičný trojuhoľníkový tvar, vďaka čomu pôsobí decentne a sviežo. Podľa prevedenia sa bude skvele hodiť do klasických aj moderných interiérov. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€158 €131,67 bez DPH
Moderná barová stolička SRBST-1609/75 Finn

Moderná barová stolička SRBST-1609/75 Finn

Dizajn tejto populárnej nápaditej barovej stoličky vychádza netradične z trojuholníkového tvaru, čo dodáva stoličke originalitu. Vzdušné a jednoduché línie sú precízne navrhnuté tak, aby stolička poskytovala vysokú mieru komfortu. Má kompaktné rozmery a je dostupná vo viacerých výškových prevedeniach.

Barové stoličky Finn sme umiestnili napríklad do Gastrocentra v Trenčíne. Fotky z realizácie nájdete aj medzi obrázkami v galérii.

Autorom kolekcie je BUCK.STUDIO. V kolekcii nájdete aj model jedálenskej stoličky, barové stoličky a drevené taburetky v rôznych výškach:

 Kolekcia stoličiek SR-1609-Finn

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 750 mm
Šírka: 485 mm
Hĺbka: 425 mm
Výška sedadla: 750 mm
Hmotnosť: 3,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty