Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná drevená taburetka SRT-1609/46 Finn

Moderná drevená taburetka SRT-1609 Finn má netradičný trojuhoľníkový tvar, vďaka čomu pôsobí decentne a sviežo. Podľa prevedenia sa bude skvele hodiť do klasických aj moderných interiérov. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#druh a farbu dreva
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€113 €94,17 bez DPH
Moderná drevená taburetka SRT-1609/46 Finn

Moderná drevená taburetka SRT-1609/46 Finn

Dizajn tejto populárnej nápaditej taburetky vychádza netradične z trojuholníkového tvaru, čo dodáva produktu originalitu. Vzdušné a jednoduché línie sú precízne navrhnuté tak, aby taburetka poskytovala potrebnú mieru komfortu. Má kompaktné rozmery a je dostupná vo viacerých výškových prevedeniach.

Autorom kolekcie je BUCK.STUDIO. V kolekcii nájdete aj model jedálenskej stoličky, barové stoličky a drevené taburetky v rôznych výškach:

 Kolekcia stoličiek SR-1609-Finn

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: TABURETY A PUFY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne, Do obývačky
Výška: 490 mm
Šírka: 440 mm
Hĺbka: 390 mm
Hmotnosť: 2,7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty