Radi Vás privítame v našom showroome v Prievidzi, každý pracovný deň od 14:00-16:00.

Moderná barová stolička SRBST-1609/61 Finn

Moderná barová stolička SRBST-1609 Finn má netradičný trojuhoľníkový tvar, vďaka čomu pôsobí decentne a sviežo. Výška sedadla je len 61 cm, vďaka čomu je vhodná aj ku kuchynským pultíkom. Podľa prevedenia sa bude skvele hodiť do klasických aj moderných interiérov. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

#farbu a druh dreva
#čalúnenie
klzáky
Dostupnosť Na objednávku
€170 €141,67 bez DPH
Moderná barová stolička SRBST-1609/61 Finn

Moderná barová stolička SRBST-1609/61 Finn

Dizajn tejto populárnej nápaditej barovej stoličky vychádza netradične z trojuholníkového tvaru, čo dodáva stoličke originalitu. Vzdušné a jednoduché línie sú precízne navrhnuté tak, aby stolička poskytovala vysokú mieru komfortu. Má kompaktné rozmery a je dostupná vo viacerých výškových prevedeniach. Výška sedadla je v tomto prípade len 61 cm, vďaka čomu je táto barová stolička vhodná aj ku kuchynským pultíkom. 

Stolička je zdobená čalúnením, čo zvyšuje komfort stoličky. Na výber máte zo širokej ponuky čalúnení a morení dreva. Svoje preferované prevedenie si zvolíte v našom konfigurátore.

Autorom kolekcie je BUCK.STUDIO. V kolekcii nájdete aj model jedálenskej stoličky, barové stoličky a drevené taburetky v rôznych výškach:

 Kolekcia stoličiek SR-1609-Finn

Výrobcom je renomovaná spoločnosť - FAMEG, ktorú založili bratia Thonetovci, a ktorú na Slovensku exkluzívne zastupujeme už niekoľko rokov.

O spoločnosti FAMEG
Už viac ako storočie firma FAMEG pokračuje v tradičnom remesle výroby ohýbaného dreveného nábytku a vytvára tak nadčasový, kvalitný nábytok aj pre ďalšie generácie. Tradičné remeslo výroby nábytku z ohýbaného dreva neustále rozvíja s ohľadom na ekológiu. Spoločnosť je výrobcom nápaditých kolekcií nábytku, ktorý obohacuje a spestruje rôzne interiéry. Ich produkty sa vyznačujú svojou pevnosťou, výbornou odolnosťou a v neposlednom rade špičkovými materiálmi. Jedinečnú technológiu ohýbania dreva vynašiel v 19. Storočí Michael Thonet. Stoličky si získali srdcia návštevníkov kaviarní a získali aj mnohé ocenenia i svetové renomé. Produkty spoločnosti Fameg sú určené predovšetkým do priestorov HORECA - hotelov, kaviarní a reštaurácií, ale aj do Vašich domácnosti.

Kategória: BAROVÉ STOLIČKY
Dostupnosť: Na objednávku
Materiál: Bukové drevo
Účel: Do jedálne alebo kuchyne
Výška: 610 mm
Šírka: 485 mm
Hĺbka: 425 mm
Výška sedadla: 610 mm
Hmotnosť: 3,2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty